Życie…
19 lutego 2016
Trudności związane z prowadzeniem własnego biznesu
12 maja 2016

Torebki bardzo damskie

Damskie torebki to niezbędny detal kobiecej garderoby. Teraz to nie jest wyłącznie schowek na najpotrzebniejsze akcesoria i nie jedynie bonus do ubrania.

Jeśli torebki kobiece podkreślają indywidualny styl, nie możesz możesz decydować nię na zwykły dodatek o funkcji typowo praktycznej. I tutaj mała wskazówka. Zaopatrz się w coś wielofunkcyjnego, ale obok tego, spróbuj posiadać przynajmniej jednego asa w rękawie, torebkę nietuzinkową, jaka jest modna i pożądana. Wyszukuj dobrych toreb w sieci, jest dużo butików sprzedających online. Hurtownia torebek to także dobre źródło, a przede wszystkim tani asortyment. My doradzimy, co będzie gorące w kolejnym sezonie.

Jednym z nowych stylów w modzie są wzory etniczne, czyli nawiązania do wzorów kwiatowych, zwierzęcych tonów naturalnych i jeszcze motywów wiejskich. Taka tendencja panuje także w przestrzeni torebek. Łudzisz się, jeśli wnioskujesz, iż to atrakcyjne wyłącznie dla osób zachwyconych stylem hippisowskim. Niewątpliwie są w sklepach też takie, torby-worki lub też listonoszki na ramię na luzie, w barwne motywy czy inne mocne wzory. Ale nie tylko. Wielokolorowe torebki wizytowe czy przybrane tak shoppery nie utożsamiają się z nurtem hippisowskim. To niezwykłe, kolorowe, wyraziste, wykwintne torebki które doskonale zaakcentują charakter twojej sukni czy płaszcza. Podobnie wpływa na stylizację niezwykły wzorek typu printy, odwzorowujący wielobarwne ptaki. Poza grafiką taką jak te, odnajdziesz w sklepach kolejne przejawy stylu etno a także ludowego. Mnóstwo jest idealnych torebek imitujących skórę tygrysa, zebry czy węża. W ten sposób udekorowane damskie torebki damskie możesz bez problemu nosić na co dzień, jednak kupując torebkę uroczystą, możesz z nią również zagościć na eleganckim przyjęciu. Projektanci spopularyzowali wzory tygrysie czy węża w zestawach wieczorowych a dodatkowo w tzw. high fashion. Wiedz jednak, że nadal mówimy o modzie etnicznej i eko. Jako że obydwie te kwestie niezwykle się dopełniają wynika z tego, że wszelkie wzory skór zwierzęcych stosowane w etno torebkach to wytwory sztuczne. Jednakowo ma się sprawa w dziedzinie torebek przyozdobionych futrzanymi motywami, także powszechnymi w danym sezonie. W outficie z tego rodzaju torbą nie ma potrzeby wykorzystywać kolejnych dekoracji, to robi wrażenie samo

Komentarze są wyłączone.